O nás

Úvod>O nás
O nás 2017-08-02T19:54:06+00:00

Naše společnost

Společnost MAGENTA působí na stavebním trhu již 15 let. S historií firmy je nedílně spojen průmyslový rozvoj moderního stavění na bázi prefabrikace dřeva. Realizovali jsme více než 1000 staveb, a to nejen rodinných či bytových domů, ale také celých developerských projektů.

Na počátku bylo know-how západoněmecké firmy MAGENTA . Dnes se opíráme o vlastní, již mnohaleté zkušenosti a jsme firma se zdravým sebevědomím a potenciálem operovat na evropském stavebním trhu.

Klademe důraz na zdravotní nezávadnost používaných materiálů. Ve všech požadavcích splňujeme tuzemské normy i přísné normy tradičních zemí Evropské unie. Vedení společnosti podporuje trvale udržitelné hospodaření v lesích a zavazuje se uplatňovat a udržovat všechny požadavky spotřebitelského řetězce lesních produktů v rámci pravidel PEFC v souladu s dokumentem CFCS 2002:2011.

Základní nabídka obsahuje desítky typových projektů, včetně mnoha jejich variant a různých architektonických doplňků. Je pro nás samozřejmostí vyhovět individuálním požadavkům zákazníka, aby získal dům podle svých vlastních představ – každý dům se tak stává neopakovatelným originálem.

Cílevědomá práce na technických parametrech, maximální přesnost při zabezpečování kvality a propracovaná logistika nám umožňují realizovat v rámci dnů to, co jiní realizují v rámci měsíců. Jedná se o stavební systém třetího tisíciletí, kde spojení tradičního, v přírodě obnovitelného materiálu spolu se špičkovými současnými materiály, vytváří systém suché výstavby. Tento systém splňuje všechny parametry současných požadavků ne ekologickou stavbu v souladu s trvale udržitelným způsobem života. Veškeré materiály jsou obnovitelné a likvidovatelné bez dalších zátěží.

Vytvořením tzv. sendvičového systému lze docílit vysokých energetických parametrů bez nároků na zvětšování zastavěného prostoru nebo na úkor bytových ploch. Lehkost konstrukce umožňuje snížit spotřebu materiálu na založení stavby, a tím snížit náklady na realizaci. Vysoká organizovanost, především v počátečním stadiu, nevynakládá nároky na zatížení okolí stavby stavební činností a rychlost výstavby umožňuje naplnění našeho motta „bydlení do měsíce“.
Výroba panelů zaručuje přesnost, která umožňuje realizovat dokončovací práce ve vysoké kvalitě.

Proč stavět rodinný dům od nás?

 • Za 1 měsíc je postaveno

  Maximální délka výstavby, a to i u největších domů, je maximálně 1 měsíc. Nezastaví nás ani zima ani mráz!

 • Výběr z 1000 typologických domů

  Nabízíme nepřeberné množství rodinných domů, jejich variant provedení a architektonických doplňků,jsme certifikovaný partner gservisu – projektování domů.

 • 30 let záruka na konstrukční systém

  Dřevo je materiál s dlouhou životností, což dokazují roubené stavby v našich horách staré několik stovek let.

 • 15 let historie firmy

  Jsme na trhu více než 15 let!

 • 60 kW/h garantujeme každému domu

  Nechceme vám plést hlavu, 60 kW/h na m2 ročně je hodnota, která je nutným maximem pro vytápění všech našich domů.

 • 100% garantovaná cena

  Cena ve smlouvě je vždy konečná, nehrozí žádné vícenáklady a prodražování stavby.

 • Více jak 500 realizovaných domů

  To už je slušné číslo, které prokazuje, že jsme jedni z největších dodavatelů rodinných domů.