Financování

Úvod>Financování
Financování 2017-08-02T19:45:54+00:00

Dřevostavby lze financovat z vlastních prostředků klienta nebo prostřednictvím hypotéky nebo jiných úvěrů. V případě zájmu klienta je možné zajistit na některém obchodním centru jednání se zástupci bank.

Máte zajištěno svoje financování?

Jako málokdo vám nabízíme dohled nad vašimi penězi! Ptáte se jak? Jednoduše – předfinancování tzn.složení záloh na výrobu a výstavbu rodinného domu, které vyplynou z uzavřené kupní smlouvy nebudete provádět na účet naší firmy ale na vázaný účet otevřený u bankovního ústavu, na základě trojstranné
dohody mezi vámi, bankou a naší společností. Jinými slovy: peníze neposíláte nám ale zůstávají nedotčeny v bance až do doby splnění podmínek k jejich uvolnění pro naši společnost, tyto podmínky jsou samozřejmě specifikovány kupní smlouvou.

Financování Genius Pay

Genius PayGenius Pay je rozumný způsob placení, který se využívá i při platbě za montované rodinné domy od společnosti MAGENTA INVESTMENT. Cenu za objednaný montovaný rodinný dům neplatíte najednou, ale v menších měsíčních platbách. Máte možnost výběru jakéhokoliv z montovaných rodinných domů, které nabízí společnost MAGENTA INVESTMENT s termínem dodání minimálně 3 a maximálně 12 měsíců od data objednání.

Při výběru montovaného rodinného domu od společnosti MAGENTA INVESTMENT, stačí při objednání požádat o možnost platby prostřednictvím Genius Pay. Pracovník Vám připraví celkovou kalkulaci za montovaný dům a obdržíte Dohodu o platbách, která obsahuje platební kalendář, tedy cenu za objednané montovaný dům rozpočítanou na vámi určený počet měsíců.